Kandidátka do Senátu Hujová: Prosadím právní odpovědnost za napadení záchranářů

Důležité věci, které se dotýkají Prahy, se nerozhodují jen na zastupitelstvu. Témata, která hlavní město zásadně ovlivňují, se řeší i v Senátu. Co třeba nastavení financování měst a obcí? Minulé rozhodnutí připravilo Prahu o desítky milionů!

 

Je proto třeba, aby měla Praha své zástupce i v Senátu. Za STAROSTY PRO PRAHU kandidují hned tři politici, kteří už pro hlavní město odvedli spoustu práce a dobře ho znají. Za Prahu chtějí v Senátu bojovat Vladislava Hujová, Jiří Nouza a Josef Nosek.

 

Přímá volba do Senátu ČR zavazuje. Pokud budu zvolena, budu usilovat o změnu legislativy tak, aby Praha mohla získat cca 8 miliard korun za 300 tisíc obyvatel, kteří v Praze žijí, ale nemají zde trvalé bydliště. Dále chci prosadit trestně právní odpovědnost za napadení záchranářů, ale i zaměstnanců veřejných služeb, jako jsou řidiči MHD, terénní sociální pracovníci, poštovní doručovatelé apod. Jsem také připravena předat své zkušenosti nestraníkům, kteří kandidují do zastupitelstva Prahy 3,” říká Vladislava Hujová, č. 8 v senátním obvodu č. 26.