Fischer pro DVTV: celostátní strany srazily Prahu na kolena

Padající lávky, chátrající mosty, město přecpané auty, váznoucí hromadná doprava, totálně zablokovaná výstavba, kvůli které v Praze dramaticky zdražuje bydlení. To jsou následky vládnutí celostátních stran, kterým na Praze vůbec nezáleží.

 

Proto jdou do voleb STAROSTOVÉ PRO PRAHU, kteří umí problémy městě řešit. Podle průzkumů mají STAROSTOVÉ velký volební potenciál. O tom, že je bude volit, uvažuje skoro 13 % Pražanů! I proto si DVTV.cz pozvala do studia Karla Fischera, který STAROSTY vede. V seriálu, kdy moderátorka zpovídá potenciální pražské primátory, se Fischer zaměřil na nejpalčivější problémy Prahy.

 

„Musíme posílit městské části, aby nemusely žadonit, ale věci spravovat a kontrolovat samy,“ řekl mimo jiné Fischer. Praha je zablokovaná, bez vize, její vedení se pouze hádá navzájem. Město nikam neposouvá a celostátní strany ani neudržují to, co už vybudovali jejich předchůdci. I proto se jeho infrastruktura hroutí. Jak to změnit? Recept mají STAROSTOVÉ PRO PRAHU, číslo 16 ve volbách do pražského zastupitelstva.


Na celý rozhovor se podívejte ZDE.