Vladislava Hujová: chci pro Prahu osm miliard navíc!

Bývalá starostka Prahy 3 Vladislava Hujová chce upravit legislativu tak, aby Praha mohla získávat až 8 miliard ročně na 300 tisíc obyvatel, kteří zde žijí, ale nemají trvalé bydliště. Tyto miliardy by měly být směřovány především do dopravní infrastruktury a za pár let by Praha měla dopravní okruh i rozšířené metro. I to Vladislava Hujová prozradila v rozhovoru pro Parlamentní listy.

 

Hujová se věnovala hlavně tomu, jak moc fungování celostátních stran poškodilo Prahu – a jaká řešení mají pro město STAROSTOVÉ. „Pro zachování svých postů ve vedení hlavního města Prahy koalice ANO, ČSSD a STAN, KDU-ČSL, Zelení obětovali rozvoj hlavního města,“ říká nedávná starostka Prahy 3, která kandiduje za STAROSTOVÉ PRO PRAHU do městského zastupitelstva.

 

Zdůrazňuje, že je třeba, aby město vedli lidé, kteří už šéfují městským částem a dokonale znají problémy metropole. “Nabízíme odbornost, zkušenost a připravenost pracovat pro Prahu. STAROSTOVÉ PRO PRAHU nechtějí dělat rozdíly mezi starosty, kteří sdílejí jiný politický názor, každý pražský starosta si zaslouží podporu,” dodává Hujová.

 

Celý rozhovor si přečtete ZDE.