PROGRAM STAROSTŮ PRO PRAHU: Konec celostátních stran

Milí Pražané,

celá léta jste z radnice hlavního města i jednotlivých městských částí poslouchali stranické sekretariáty, které o vás rozhodovaly podle svých partajních ideologií a byli jste jim přitom lhostejní vy i Praha.

Vzpomeňte, kolik slibů jste slyšeli, kolikrát jste naletěli a jak to vždy dopadlo. V řadě případů dokonce řídily Prahu (do pekel) pochybné existence ze všech koutů republiky i Evropy. To právě skončilo!

Většina lídrů opustila své původní strany a spojila se v jednu nezávislou partu odborníků, která chce pro Prahu a její obyvatele to nejlepší. Praha zase musí patřit Pražanům! Všichni tu žijeme, máme své rodiny, svou práci, živnosti, firmy, byty, domky, chaty, domácí miláčky.

Za námi všemi je spousta práce, za kterou se nemusíme stydět. Ale abychom v ní pro VÁS mohli pokračovat, potřebujeme, milí Pražané, VAŠE HLASY. Nejsme pravice ani levice, nejsme tápající středová strana, nejsme aktivisté, zrovna tak nejsme náckové, ani liberálové.

A už vůbec nechceme politikařit! Máme toho stejně jako VY. Plné zuby. Jsme obyčejní občané, kteří už něco odpracovali, chceme co nejlépe sloužit našemu městu, chceme sloužit VÁM PRAŽANŮM! Pojďme spolu udělat naše město lepším! A víte proč spolu? Protože MILUJEME PRAHU a chceme být hrdí Pražané!

 

S programem, který jsme šili Praze na míru, se seznámíte ZDE.